KURUMSAL

1998’DEN BERİ
SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ

1998’de İstanbul’da kurulan ve kökeni 1988‘e dayanan SERFA TOOLS, bilgi birikimi ve tecrübesiyle, sektörünün innovatif, güvenilir ve güçlü firmalarından biridir.

SERFA TOOLS 3 kıtada 17 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Firmamız, değerleri ve misyonuyla, 3 kıtada 17 ülkeye ihracat yapmakta olup, yurtiçinde de seçkin firmalarla uzun yıllardır işbirliği yapan, sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır.

Üretim

A’dan Z’ye tüm ürünler kendi fabrikamızda üretilmektedir!

İnovasyon

Yenilikçi fikirler, yeni ve daha efektif ürünler ortaya çıkarmak en büyük gururumuzdur.

Memnuniyet

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup, tamamen müşteri odaklı çalışmaktayız.

SERFA TOOLS, sürekli kalite ve hizmet anlayışını yukarı taşımayı vizyon edinmiştir. Yaptığı yatırımlarla, üretim verimliliğini arttırmakta ve ürün portföyüne kattığı yeni ürünlerle de, ürün çeşitliliğini sürekli genişletmektedir. Yaptığımız işi akıllıca yapmak; işimize akıl katarak, imalat ve hizmet kalitemizi daha da yükseltmek en büyük amaçlarımızdan biridir.

SERFA TOOLS, uzun yıllardır, kilit noktalarda aynı personellerle çalışmaktadır. Bunun verdiği know-how’ı, gençliğinin enerjisi ve hırsıyla birleştirerek, yaptığımız işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyor, işimize değer katıp, daha ergonomik ve innovatif ürünleri ve hizmetleri değerli müşterilerimize sunuyoruz…

SERFA TOOLS ile çalışmanın rahatlığını, firmalara özel çözümler sunarak, yüksek hizmet kalitesini, güleryüzlü hizmetle sunarak, müşteri ilişkilerini sağlam ve kalıcı temellere oturtmak ana hedefimizdir.

Rekabetin her geçen gün daha da arttığı bu günlerde, emeğinin karşılığını, daha çok almak isteyen tüm firmalara, “KALİTENİN FARKINA VARIN ve SERFA TOOLS İLE DAHA ÇOK KAZANIN” diyoruz.

Saygılarımızla…

SERFA İNŞ. MALZ. TUR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Değerlerimiz

Misyonumuz

VİDEOLAR

FOTO GALERİ

KATALOGLAR